Tik internetu

Konstruktorius LEGO Technic Container Truck

00113/20170317

Nauja prekė

Prekės ženklas: LEGO

Rekomenduojama vaikams: nuo 10 metų

Šią prekę pristatysime per 2-3  darbo dienas.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

175,98 €

-50%

351,95 €

Apie prekę

Konstruktorius Lego Technic Container Truck 8052

Sėskis į nuostabų Container Truck 8052! Šis didžiulis, tvirtas „du viename“ LEGO® Technic modelis turi autentiškų detalių ir funkcijų. Įjunk pridėtą didelį „Power Functions“ variklį ir suaktyvink pažangią pneumatinę sistemą, kad galėtum visiškai valdyti įvairias motorizuotas funkcijas. Gali ištraukti atramas arba pakelti / nuleisti platformą. Atidaryk kabinos dureles ir apžiūrėk vidų, kur rasi skydelį, sėdynę ir vairą. Šiame itin tiksliai atkartotame modelyje yra 3 pakabos ašys, įspėjamieji žibintai, šoniniai veidrodėliai – tai šauniausias kada nors pagamintas LEGO Technic modelis. Autentiška mėlynos, pilkos ir juodos spalvų paletė puikiai užbaigia šį įspūdingą modelį. Jei pajusi, kad trokšti konstravimo iššūkių, perdaryk rinkinį į kitą manevringą sunkvežimį.

Konstruktoriaus savybės:

  • prekės serija, kodas: Technic, 8052;
  • rekomenduojama 10-16 metų amžiaus vaikams;

Nors LEGO įkūrėjas danas Ole Kirkas Christiansenas dar 1932 m. Bilundo mieste įkūrė medinių žaislų gamyklėlę, legendinės LEGO kaladėlės pradėtos gaminti 1958 m. sausį.
Nepaisant garbaus amžiaus bei formos ir dizaino kitimo, penkiasdešimtmetes LEGO kaladėlės vis dar galima prijungti prie šiais laikais pagamintųjų. Netrukus p. Christianseno sukurtos LEGO kaladėlės tapo vienu populiariausių pasaulio žaislų. Pasaulyje veikia 4 Legolendai, o kaladėlės gaminamos Danijoje, Čekijoje ir Meksikoje.
Neparduotas kaladėles bendrovė paprastai išima iš prekybos ir perlydo į naujas - teigiama, kad tik 1% kaladėlių nėra perdirbamos. LEGO gali pasigirti ir esanti didžiausia pasaulio padangų gamintoja. LEGO kasmet sukuria per 300 mln. žaislinių padangų - daugiau nei bet kuris tikrų padangų gamintojas. Šiuo metu pagaminta per 2.400 skirtingų formų LEGO kaladėlių.

Komentarai: pažeista pakuotė