Stalo žaidimas "Zug um Zug Europa"

00478/20190301

Nauja prekė

Žaidėjų skaičius: 2-5

Rekomenduojama vaikams: nuo 8 metų

Kalba: DE

Smulkiau

6,00 €

-80%

29,99 €

Apie prekę

Stalo žaidimas "Zug um Zug Europa"

„Zug um Zug Europa“ yra pagal traukinių ir geležinkelystės tematiką sukurtas stalo žaidimas, kurio tėvais laikomi „Alan R Moon“ ir „Days of Wonder“ kompanija. Žaidimas pasaulį išvydo 2004 metais ir iš karto laimėjo prestižinį metų žaidimo „Spiel des Jahres“ apdovanojimą, o tai – žaidimų Oskaras. Tolimesnių laimėjimų sąrašas beveik neturi ribų, todėl nenuostabu, kad šis žaidimas šiandien turi ne vieną tęsinį ir papildymą, ir džiaugiasi šimtatūkstantiniu pardavimu.

Žaidimo pradžioje žaidėjai išsitraukia kelionės korteles, kuriose yra pažymėta po du miestus – taškas A ir taškas B, kuriuos, atspėjai, teks sujungti savo spalvos geležinkeliu. Vėliau, kiekvieną ėjimą žaidėjai renka spalvotas traukinukų kortas, kurių ir reikės norint užimti tam tikrą maršrutą. Tarkim nuo Vilniaus iki Kauno yra dviejų geltonų kvadračiukų atstumas – tai reiškia, kad norint užimti šį maršrutą Tau teks surinkti dvi geltonų traukinukų korteles ir t.t. Įvykdei savo misijas? Tuomet rinkis naujas kelionės korteles ir vėl siek sujungti du taškus žemėlapyje.

Ši Zug um Zug Europa versija yra begalinis nuotykis, kurį patirsite keliaudami traukiniu po Europą. Nuo Edingurgo iki Konstantinopolio, nuo Lisabonos iki Maskvos jūs lankysite didingiausius Europos miestus. Ši žaidimo versija siūlo ne vien naują žemėlapį, tačiau pristato ir visiškai naujus elementus: tunelius, geležinkelio stotis. Čia taip pat rasite ir šiek tiek didesnio formato kortas.

Kalba: Vokiečių